BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna


Fitznerów 1, 41-100 Siemianowice Śląskie

Tel: 535 609 133

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-27

Od Blisko 15 lat swoją działalność prowadzi firma sprzątająca z Zabrza, która zdobyła sobie renomę w tej branży dzięki swojej rzetelności, dokładności i terminowości wykonywanych zleceń. Pozwala jej na to doskonale wykwalifikowana kadra pracownicza, a także świetnej jakości sprzęt sprzątający i umiejętnie dobrane ekologiczne środki czystości sprawiające, że wnętrza budynków są czyste pachnące. 

Przedsiębiorstwo to, dostępne na stronie bdw.net.pl, stara się wykonywać zlecenia w takich godzinach, aby podejmowane przez nich czynności nie kolidowały z pracą w sprzątanym obiekcie. Wszystkie prace wykonywane są terminowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami tak, aby rankiem pracownicy mogli rozpocząć pracę w czystym i zdrowym otoczeniu.

Sprzątanie codzienne to nie jest jedyna oferta tego przedsiębiorstwa, gdyż wykonuje ono także szereg innych czynności związanych z utrzymaniem budynku na zewnątrz, to jest mycie okien i elewacji, a także opiekę nad terenami zielonymi wokół obiektu. Jest ono także często wynajmowane do doczyszczania budynków po remontach.

Firma sprzątająca biura i inne obiekty - Zabrze
http://bdw.net.pl/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

GlassForm


Dąbrowa Górnicza, Strzemieszycka 109

Otwórz wizytówkę >