BEMAKOR Sp. z o.o.


Geodetów 20, 80-298 Gdańsk

Tel: +48 58 762 06 96

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-29

Dziś już nikt nie wyobraża sobie ręcznego sposobu oczyszczania z rdzy i resztek starych farb powierzchni przeznaczonych do malowania. Zapobiegliwi gospodarze domów posiadają mniejsze urządzenia wykonujące tę ciężką pracę dużo szybciej i skuteczniej. Najlepszym jednak urządzeniem do tego celu jest specjalistyczny kompresor do piaskowania, który może być wykorzystywany przez różnego typu firmy zajmujące się zabezpieczaniem powierzchni stalowych przed korozją.

Dystrybutor urządzeń do prac antykorozyjnych i budowlanych ze strony bemakor.pl posiada w swoim bogatym asortymencie także kompresory, a jednym z najbardziej cenionych przez nabywców jest KO-100, którego głównym atutem jest zwiększony zakres funkcjonalności, gdyż może on być sterowany ręcznie, jak i automatycznie. Podobnie jest z obiegiem ścierniwa, który może być zamknięty lub otwarty. W razie jakichkolwiek pytań, specjaliści z Bemakoru odpowiedzą na każde.

Kompresor do piaskowania • https://www.bemakor.pl/
https://www.bemakor.pl/sklep/piaskarki-i-akcesoria/piaskarki-oczyszczarki/piaskarka-ko-100-ze-sterowaniem-recznym-lub-pneumatycznym/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu: