CzesciAGD.pl


Kościuszki 38, 30-105 Kraków

Tel: 12 292 75 01

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-11-07

Urządzenia elektryczne w domach sprawiają, że łatwiej się nam żyje. Wszak trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez pralek, lodówek czy odkurzaczy. Rozwiązania tego rodzaju cieszą się sporym uznaniem ze strony klientów, ale nie są wieczne. Gdy dochodzi do usterek, do akcji powinien wkroczyć fachowy serwis lub specjalista z konkretną wiedzą. Uzupełni ją asortyment sklepu CzesciAGD.pl, jaki oferuje optymalne podzespoły do mniej i bardziej popularnych sprzętów wybieranych przez rodzimych nabywców.

Często okazuje się, że tylko mając do dyspozycji należyte zamienniki można przywrócić urządzeniom pierwotne funkcje i jakość działania. Takie części do AGD można bez trudu znaleźć w katalogu prezentowanego sklepu. Obejmuje on rozwiązania dedykowane czołowym markom, takim jak Electrolux, Indesit czy Zelmer. Ten adres w sieci powinien znać każdy szanujący się serwisant.

Części do AGD | CzesciAGD.pl
https://czesciagd.pl/


Na czesciagd.pl kupiłem parę niezbędnych części do naprawy pralki. Pozwoliło mi to zaoszczędzić na naprawie, tylko za robociznę zapłaciłem.
Opublikowane przez: Paweł Kubiak Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu: