PartyShop Congee.pl


Zakładowa 18, 89-620 Chojnice

Tel: 914882882

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-01-02

Chcesz, aby Twoje pociechy poczuły prawdziwą magię świąt? Kup strój Mikołaja i spraw, żeby dzieci zapamiętały gwiazdkę do końca życia. W końcu w głowie każdego zapadają w pamięci te wspomnienia, które są związane z tak magicznymi wydarzeniami.

Skompletowanie całego stroju może okazać się wyzwaniem, dlatego warto wiedzieć, gdzie szukać elementów stroju Mikołaja. Sklep congee.pl będzie doskonałym miejscem na rozpoczęcie poszukiwań. Mają oni w ofercie dosłownie wszystko, co będzie potrzebne:

  • kompletne przebrania,
  • brody,
  • czapki,
  • worki

oraz wszelkie inne elementy, które są niezbędne każdemu, kto chce zaskoczyć swoje dzieci wizytą Mikołaja. Co ważne, takie rozwiązanie to radość nie tylko dla najmłodszych, ale też dla starszych. Stwórz z congee.pl magiczne święta, aby każdy zapamiętał je jako wyjątkowe!

Strój mikołaja
http://congee.pl/pol_m_PRZYJECIA_SPECJALNE-OKAZJE-SWIETA_SWIETA-BOZEGO-NARODZENIA_STROJE-I-PRZEBRANIA-SWIATECZNE_STROJE-SWIATECZNE-MESKIE-8231.html


Taki strój Mikołaja to super sprawa! Moje pociechy były bardzo zadowolone, że w ostatnie święta zawitał u nas gość w czerwonym przebraniu z workiem pełnym prezentów. :)
Opublikowane przez: Edisin Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu: