PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński


Dojazdowa 14, 82-300 Elbląg

Tel: 55 233 00 79

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-02-11

Jeśli biegasz po sklepach w poszukiwaniu eleganckiego i oryginalnego kożucha, to w sklepie Dorjan znajdziesz ich wyjątkową ofertę, która z pewnością przypadnie Ci do gustu. Są tam nowoczesne kożuchy damskie, idealnie skrojone i świetnie dopasowujące się do każdej sylwetki. Możesz zamówić kożuch z kapturem bądź z kołnierzem, wszystko zależy od Twoich preferencji.

Zajrzyj na sklep.dorjan.pl i sprawdź, które z proponowanych kożuchów są dostępne w ofercie. Szczególnie pięknie wygląda kożuch damski z kapturem CM ALA084, który jest dostępny w sklepie w kolorze jasnego brązu. Kurtka ta uszyta z wysokiej jakości naturalnej skóry owczej, podszyta jest zaś lekkim i przyjemnym dla skóry kożuchem ekologicznym, który wygląda jak naturalny.

Jeśli kolor kożucha nie odpowiada Ci, to możesz wybrać z katalogu inny kolor skóry i jest możliwość uszycia kożucha dla Ciebie na specjalne zamówienie.

Kożuchy damskie
https://sklep.dorjan.pl/kolekcja-damska


ja sobie zakupiłam kożuch w tajemnicy przed mężem. Miałam trochę "zaskórniaków". Ale był zdziwiony jak się o tym dowiedział :)
Opublikowane przez: Matylda Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu: