SOLTEC S.C.


Wólczyńska 133, 01-919 Warszawa

Tel: 535 44 59 61

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-18

Interesuje cię wysokiej klasy bateria słoneczna? Zajrzyj na stronę sklep.soltec.pl, by zapoznać się ze zróżnicowaną ofertą firmy SOLTEC. Jej asortyment obejmuje zarówno wysokiej klasy bateria słoneczne, jak i panele fotowoltaiczne. Warto zaznaczyć, że każdy proponowany produkt pochodzi z najwyższej półki, umożliwiając skuteczne przetwarzanie energii słonecznej w prąd elektryczny lub ciepło. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu można zauważalnie obniżyć koszty eksploatacji budynku mieszkalnego czy biura.

Firma SOLTEC specjalizuje się na dodatek w projektowaniu dedykowanych systemów i instalacji. Klient może także skorzystać z usługi montażu, bez względu na rodzaj budynku. Fachowcy montuje instalacje i systemy zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych, użyteczności publicznej. Oferta uwzględnia także fachowe i profesjonalne doradztwo.

Bateria słoneczna
http://www.sklep.soltec.pl/panele-sloneczne-c-2.html


Uważam, że słońce to najlepsze, bo nie wyczerpalne źródło energii. Jeśli chcemy zainwestować systemy solarne, to najlepiej kupować je u profesjonalnych dostawców.
Opublikowane przez: waldoun Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu:

Kambion Sp. j


Czersk, Książąt Mazowieckich 20

Otwórz wizytówkę >