STOR Orzechowscy Spółka Jawna


Połanieckich 7, 67-100 Nowa Sól

Tel: +48 68 387 93 59

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-08-24

Szukasz sprawdzonego producenta figur betonowych, które będą doskonale wyglądały w ogrodzie Twojego hotelu lub pensjonatu? A może marzysz o pięknych i bardzo estetycznie wykonanych rzeźbach, które możesz postawić w ogrodzie za swoim domem? Polecamy Ci w takim razie koniecznie sprawdzić ofertę firmy STOR. U nich możesz zamówić naprawdę przepiękne produkty wysokiej jakości, które doskonale będą pasowały zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych ogrodów. Dostępne są w ich ofercie nie tylko figurki i rzeźby, ale również fontanny i różnego rodzaju betonowe ozdoby. 
Odwiedź stronę internetową stor.eu i sprawdź, jakie produkty ma w swojej ofercie ten znany i sprawdzony producent figur betonowych. Zapoznaj się dokładnie z informacjami o firmie, wybierz interesujące Cię produkty i zgłoś się do nich już teraz. Jesteśmy w stu procentach pewni, że będziesz bardzo zadowolony z rzeźb i figur, które od nich otrzymasz. Będą nie tylko piękne, ale również trwałe i solidne oraz bardzo odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

https://stor.eu/ • Figury betonowe producent
https://stor.eu/


Ozdoby do ogrodu od STOR, pomagają nadać, naszym terenom zielonym, sznytu elegancji. Ja jestem pod ich urokiem i myślę, że i wam się spodobają... :)
Opublikowane przez: andaideat Data: 2019-03-12 14:44:19 Ocena: 5

Firmy z tego samego regionu:

TG TRANSPORT GABARYTOWY


Gorzów Wielkopolski, Obrońców pokoju 30

Otwórz wizytówkę >