Warsaw Media House


Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa

Tel: 530 096 952

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-12-29

Udane akcje promocyjne nie muszą wiele kosztować. Czy wiesz, że za pomocą tradycyjnych ulotek można dotrzeć do szerokiej gamy klientów? Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś tego na własnym przykładzie, zapraszamy do agencji Warsaw Media House.

To właśnie tam zostają przygotowywane najlepsze materiały promocyjne, które łączą w sobie prostotę przekazu z kreatywnością i profesjonalizmem. Co więcej, można wynająć doświadczone hostessy, na stałe zajmujące się biznesowymi kontaktami z klientami różnych branż. Dobrą wiadomością jest fakt, że cena roznoszenia ulotek w Warszawie jak na taką jakość jest niezwykle atrakcyjna. Wszystko dzięki optymalizacji kosztów. W ramach usług agencji dostępny jest też sampling i merchandising. Więcej o szczegółach oferty można dowiedzieć się na stronie internetowej ulotki24.com, gdzie znajduje się też podręczny formularz kontaktowy.

Warsaw Media House
http://ulotki24.com/


chciałam rozpropagować imprezę na rzecz bezdomnych zwierząt i dogadałam się z firmą Warsaw Media House na temat druku ulotek i udało mi się ich namówić na charytatywny wydruk. chyba też lubią zwierzęta ...
Opublikowane przez: Justyna Rutkowska Data: 2018-01-25 15:18:06 Ocena: 4.08

Firmy z tego samego regionu: