CapitalBook


Tenisowa 8, 02-602 Warszawa

Tel: 533496436

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-10-01

Oferta internetowej księgarni obejmuje m.in. książki historyczne, podróżnicze i dla dzieci, a także literaturę faktu, podręczniki, poradniki i czasopisma. Na klientów czekają e-booki. Oferowane pozycje zostały posegregowane według wielu kategorii. W księgarni można znaleźć książki w promocyjnych cenach (5 zł, 10 zł i 15 zł).

Na stronie capitalbook.com.pl dostępne są interesujące i nietuzinkowe publikacje. Niektóre z nich można określić jako trudno dostępne - nie jest łatwo kupić je w innym miejscu. W księgarni działającej online klienci zamówią je bez wychodzenia z domu. Szybko i bezproblemowo zostaną dostarczone pod wskazany adres. Książki można też odebrać osobiście.

Na stronę księgarni mogą śmiało zajrzeć osoby, których przedmiot zainteresowania stanowi wydawnictwo Nobilis. Działa ono na rynku od 2002 roku. Współpracuje z inspirującymi pisarzami takimi jak np. Leszek Szymanowski, czy też Paweł Jaroszewski. Jeżeli pojawi się taka konieczność, można dokonać bezproblemowego zwrotu towaru.

Nobilis wydawnictwo - https://capitalbook.com.pl
https://capitalbook.com.pl/wydawnictwo/nobilis


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Kambion Sp. j


Czersk, Książąt Mazowieckich 20

Otwórz wizytówkę >