Di Selentino


Kopanina 54, 60--10 Poznań

Tel: +48 606 213 575

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-04

Szukasz eleganckiej, białej koszuli, idealnie pasującej do klasycznego garnituru? Białą koszulę najlepiej kupić u sprawdzonego producenta. Wtedy można mieć pewność, że będzie ona służyła przez naprawdę długi czas, bez utraty kształtu i śnieżnobiałego koloru.
Aby mieć pewność, że wybierasz koszule garniturowe naprawdę wysokiej jakości, odwiedź sklep internetowy sklep-diselentino.pl i wybierz koszule sprawdzonego i cenionego producenta. Di Selentino to polska firma, która zajmuje się produkcją koszul od ponad dwóch dekad. Znają się na produkcji koszul najwyższej jakości, korzystają tylko ze sprawdzonych i naprawdę porządnych materiałów, dzięki czemu ich koszule na długo zachowują idealny kształt oraz kolor. Materiał nie wyciera się, a szwy mocno trzymają. Wszystko dzięki specjalnym technikom produkcji koszul, które zostały wypracowane podczas wieloletniej działalności tej firmy.
Zdecyduj się na zakup koszul właśnie u nich. W ich szerokiej ofercie na pewno znajdziesz model i kolor koszuli, który odpowiada Twojemu gustowi i pasuje do Twoich stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i tych bardziej eleganckich i odświętnych.

Koszule garniturowe | https://sklep-diselentino.pl/
#


Gdy tak się zastanowię to moje koszule są w nienajlepszym stanie i przydałoby się kupić parę nowych. Spróbuję w Di Selentino, a nuż się okaże, że odkryłem dobry sklep.
Opublikowane przez: Mateusz Ostrowski Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu: