Ekologia.pl


Kaliszówka 4, 01-909 Warszawa

Tel: 224989898

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-10-24

Portal ekologiczny działający w sieci pod adresem ekologia.pl to wspaniałe źródło wiedzy, nie tylko na temat ekologii i ochrony środowiska, szeroko pojętej, ale też świata w ogóle. Dla wielu jego stałych czytelników interesujące jest zwłaszcza poznawanie otaczającej flory i fauny, czyli zwierząt i roślin, jakie widuje się na co dzień, nie znając ich nazw i gatunków. Dzięki treściom zamieszczonym na portalu można to łatwo zmienić, w dodatku zdobywając dużą wiedzę, gdyż poszczególne organizmy przedstawione są bardzo dokładnie.

Jednym z nich jest szczygieł, czyli ptak często spotykany w Polsce. Wchodząc na stronę można dowiedzieć się więcej na temat jego występowania, wyglądu, dzięki czemu łatwo będzie go rozpoznać na przykład podczas spaceru, zwyczajów czy pokarmów, jakimi się żywi.

Prezentowane treści mogą być przydatne także dla uczniów przygotowujących się do lekcji biologii czy nawet studentów. Najczęściej jednak na portal trafiają osoby lubiące poszerzać wiedzę o świecie dla własnej przyjemności.

Szczygieł
https://www.ekologia.pl/srodowisko/przyroda/szczygiel-opis-wystepowanie-i-zdjecia-ptak-szczygiel-ciekawostki,27875.html


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu:

Kambion Sp. j


Czersk, Książąt Mazowieckich 20

Otwórz wizytówkę >