Orzeł-Trans


Rolna 26, 62-070 Dąbrowa

Tel: 607-384-323

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-09-08

Masz zamiar kupić większą ilość kostki brukowej, ale nie masz czym jej przewieźć, a firma, która ją sprzedaje, nie dysponuje samochodem? Zawsze możesz skorzystać z oferty przedsiębiorstwa z linku orzel-trans.pl polecającego swoje usługi transportowe HDS na terenie Poznania i okolic. Dysponuje ono specjalnym samochodem z żurawiem, przy pomocy którego można załadować i wyładować duży ciężar, taki na przykład jak maszyny lub dowolne materiały znajdujące się na palecie. 

Dźwig ten obsługiwany jest przez pracownika firmy z uprawnieniami, który doskonale zna się także na przepisach BHP. Można więc mieć pewność, że każda usługa zostanie wykonana solidnie i terminowo. 

Przedsiębiorstwo z podanej strony to nie tylko firma transportowa, ale przede wszystkim oferująca najróżniejsze kruszywa, od piasku i żwiru, po różnej wielkości kamyki do różnych prac ogrodowych. W ofercie ma także wiele rodzajów betonu i ziemię ogrodową pod trawniki i na grządki. Skoro kupujesz kostkę brukową, to może przyda Ci się pod nią podsypka cementowo-piaskowa, także oferowana przez to przedsiębiorstwo w atrakcyjnej cenie.

Usługi transportowe HDS Poznań
http://www.orzel-trans.pl/


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy z tego samego regionu: