PiroFan


Spółdzielcza 25, 72--01 Police

Tel: +48 536 307 307

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-08-06

Piękne, spektakularne i zapadające w pamięć fajerwerki znajdziesz w sklepie internetowym PiroFan. Oferta jest skierowana do wszystkich Państwa, którzy poszukują niezwykłych wrażeń. Mogą być one zapewnione przez profesjonalną obsługę eventów. Osoby odpowiedzialne za pokazy mają dostateczne doświadczenie w tego typu zawodzie, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o organizację oraz bezpieczeństwo sztuki pirotechnicznej.

Sprawdzona i polecana hurtownia fajerwerków gwarantuje szeroki wybór zestawów do samodzielnego odpalenia. Jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie produkty pirotechniczne spełniające najwyższe oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań o możliwość współpracy nad pokazami lub asortyment, serdecznie zapraszamy do kontaktowania się telefonicznego lub emailowego. Sklep z fajerwerkami stale uzupełnia dostępne modele sztucznych ogni i wprowadza nowości rynkowe.

Fajerwerki sklep internetowy
https://pirofan.com.pl/


Fajerwerki oferowane w tym sklepie internetowym zawsze kupujemy na sylwestra i mamy przy wystrzeliwaniu ich mnóstwo zabawy.
Opublikowane przez: Robert Adamczyk Data: 2019-02-28 11:57:32 Ocena: 3

Firmy z tego samego regionu: