Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, 41-500 Chorzów

Tel: 795 152 927

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-25

Współcześnie produkowany sprzęt GSM to z reguły bardzo wrażliwe urządzenia, które łatwo uszkodzić. Z reguły – większość z osób, które posiadają nowszy model smartfonu, inwestuje kilka złotych w porządne etui. Zwykle wystarcza to do uniknięcia zmory większości z użytkowników – czyli porysowanego ekranu. Możliwe są jednak inne usterki i awarie. Często – osoby posiadające smartfon nie wykazują się zbytnią wyobraźnią, i rozmawiają lub SMS-ują, na przykład, podczas kąpieli.

Pod kątem potrzeb wszystkich, którzy potrzebują usługi, takiej jak pogwarancyjna naprawa telefonów komórkowych, dostępna w Tychach, ciekawą ofertą będzie propozycja firmy „Rozbita Szybka”. Serwis „Rozbita Szybka” to krótki czas naprawy - z reguły nie trzeba czekać więcej niż dwa-trzy dni robocze. „Rozbita Szybka” zatrudnia tylko wysoko wykfalifikowanych specjalistów z doświadczeniem.

Naprawa telefonów komórkowych w Tychach
https://www.rozbitaszybka.com/


Naprawiałem u nich Iphone 6s. Usługa solidna i na czas. Cena niestety do niskich nie należy, ale tak już jest w przypadku serwisowania urządzeń Apple.
Opublikowane przez: Apolonia Chmielewska Data: 2018-04-26 11:45:42 Ocena: 4

Firmy z tego samego regionu: